Naruto Online için kod dağıtıyoruz

Naruto Online için kod dağıtıyoruz

Furkan Güler
Furkan Güler 3.11.2017 - 13:33
Oyun içerisinde bulunan içeriklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tüm dünyada yüz milyonlarca hayranı olan ünlü anime ve manganın tek resmi RPG browser oyunu Naruto Online, tamamen Türkçe içeriği ve ülkemize özel bir sunucuyla geride bıraktığımız günlerde oyun severler ile buluştu. Animeden ve mangadan aşina olduğunuz meşhur 7. Takım’ın üyeleri Dokuz Kuyruklu Şeytan Tilki’yi ruhunda barındıran Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha ve Sakura Haruno ile birlikte Kakashi-sensei’nin himayesinde ninja eğitiminize başlayabilir, orijinal hikâyede yaşanan maceraları onlarla yan yana yaşayabilirsiniz.

Naruto™ Online’da bir yandan toprak, su, ateş, rüzgâr ve yıldırım elementlerinden birinde ustalık kazanmak için uğraşacak, diğer yandan tek başınıza ya da arkadaşlarınızla maceralara atılacaksınız. Bu esnada üstesinden gelmeniz gereken görevler sizi sadece 7. Takım üyeleriyle değil, Rock Lee, Ino Yamanaka, Neji Hyuga, Shikamaru Nara gibi akademinin diğer ünlü öğrencileri, Gaara gibi farklı köylerin efsanevi savaşçıları, Naruto evreninin en güçlü karakterlerini barındıran dışlanmış Akatsuki üyeleri veya efsanevi üç Sannin’den biri olan Orochimaru ve yandaşları gibi isimlerle de karşı karşıya getirecek.

Kodu alacağınız bağlantı için burayı tıklayabilirsiniz.

Kod içeriği ise şöyle,

-30K Jeton
-2 Lv Savunma Magatama*1
-Kuchiyose Kuponu*1
-Güç İksiri (K)*2

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 01:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2019 16:10
ver kodu
Kalan Karakter : 300 Gönder
gktg
gktg 6.09.2018 17:46
vermedi gecersız dıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×