Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy için fragman geldi

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy için fragman geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 3.03.2018 - 02:57
Yeni Naruto oyunu fanları sevindirecek.

Geride bıraktığımız hafta Nintendo Switch platformu için duyurulan Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy için yeni bir fragman geldi. Yayınlanan yeni fragmanda paketin içerisinde yer alan oyunların kısa bir kolajını görebiliyoruz. Naruto dünyasının ikonik karakterlerini fragmana koyan geliştiriciler, oyuncular arasında oluşan heyecanı katlıyorlar. Daha öncesinde PlayStation 3 ve Xbox 360’a çıkan, daha sonrasında ise PC platformuna port edilen oyunları Nintendo Switch ile birlikte elimizde oynamak oldukça zevkli olacaktır. Özellikle anime serisi içerisinde gördüğümüz ninjaların jutsu efektlerini oyunda da görmek, Naruto fanlarını sevindiriyor.

Yeni Naruto oyununun fragmanı geldi

Diğer bir yandan oyunun Nintendo Switch’te, konsol elde oynama modundayken 540p çözünürlüğünde çalışacağını belirtelim. Hali hazırda eski nesil konsollara çıkmış olan bu oyunların, yeni nesil konsollarda en azından 720p çözünürlüğünde çalışması bekleniyordu. Yine de Nintendo oyuncuları oyunlarda teknik detayları, oynanış mekaniklerinden daha geride tuttuğu için bu sorunun kendilerini pek fazla üzeceğini düşünmüyorum. 26 Nisan tarihinde çıkacak olan paket, tüm indirilebilir içerikleri de beraberinde getiriyor. Yani diğer platformlarda para ile satılan kostümleri, oyunun Nintendo Switch sürümünde ücretsiz bir şekilde elde edeceğiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 06:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×