Naughty Dog, yeni şeyler denemek istiyor

Furkan Güler
Furkan Güler 9.08.2017 - 13:37
Oyun dünyasının en çok sevilen firmaları arasında yer alan Naughty Dog, ilerleyen yıllarda yeni IP'ler ile karşımıza çıkabilir.
Video oyun dünyasının en köklü firmaları arasında olan Naughty Dog, yeni Uncarted Lost Legacyve Last of Us Part 2 oyunları ile birlikte oyuncuları şaşırtmak için geliyor. Yeni oyunlarının yanı sıra gelecekte hangi oyunlar ile karşılaşabileceğimizi soran The Daily Star, Naughty Dog'un tepe geliştiricilerinden olan Shawn Escayg'dan ilginç yanıtlar aldı.

"Gelecekte biz bile bizi nelerin beklediğini bilmiyoruz. Uncharted veya herhangi bir yeni oyun projesi ile karşılaşabiliriz. Naughty Dog, yeni şeyler keşfetmekten korkmuyor." açıklamasını yapan Escayg gelecekte yeni IP'ler ile olabileceğine dair sinyaller verdi.

Naughty Dog, yeni şeyler denemek istiyor
Diğer bir yandan başarlı geliştirici, "Stüdyonun tamamı yeni şeyler denemek istiyor. Oldukça fazla yeni fikrimiz var, Naughty Dog'da bu bir kültür haline geldi, yeni fikirleri seviyoruz. Çalışanların hepsi iç içe şekilde projelerine devam ediyor, yeni fikirleri hep beraber bir potada eritiyoruz." açıklamasını yaptı.

22 Ağustos 2017 tarihinde çıkacak olan Uncharted: The Lost Legacy'nin bizi hangi maceralara sürükleyeceğini merak ediyoruz. Diğer bir yandan The Last of Us Part 2'nin, ilk oyuna göre hangi yeni mekanikler içereceği oyunu gördüğümüz ilk andan itibaren büyük bir merak konusu oldu. Şimdilik ise elimizden beklemek dışında başka bir şey gelmiyor.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2021 13:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2017 22:29
overrated oyun görmek isteyen varsa bu studyonun oyunlarına baksın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2017 15:59
the last balon us gibi oyun yapmasınlar da ne yaparlarsa yapsınlar hakikatende çerçöptü
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2017 19:25
Katılıyorum, çok abartıldı. Klasik zombi öldürme oyununu şişire şişire bir hal aldılar yeminle. Mekanik desen klasik bilindik mekanikler, grafik desen eh işte. Geriye ne kaldı? Naughty Dog yaptı diye abartıldı da abartıldı. Aynı oyunu bağımsız bir firma yapsa adı bile unutulurdu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2017 14:01
Naughty God yine xbox'ı Atomlarına ayıracaktır. Mısırda geçen bir yapsalar müthiş olurdu.
curse
curse 9.08.2017 14:58
nereden xbox a saracak bir ayrıntı gördün.
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 9.08.2017 14:57
aslında şöyle güzel bir jack oyunu iyi gidrdi.sağlam platform,hafif RPG öğeleri olan bir oyun güzel olurdu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naughty Dog, yeni şeyler denemek istiyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×