'Naughty Dog'dan ayrılmak hayatımda verdiğim en iyi karar'

'Naughty Dog'dan ayrılmak hayatımda verdiğim en iyi karar'

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 18.01.2018 - 15:19
Bruce Straley'den Naughty Dog açıklaması.

The Last of Us ve Uncharted 4'ün direktörü Bruce Straley, Final Games Podcast isimli katıldığı programda, Naughty Dog'dan ayrıldıktan sonra iş hayatında ne gibi değişiklikler yaşadığını belirtti. Sunucu Liam Edwards'a açılan Straley, Naughty Dog'da geçirdiği son gününden bahsetti.

Bruce Straley'den Naughty Dog açıklaması

" Her zaman birinin beni kabul etmesini istiyordum. 'Dostum sen iyisin. Sen değerlisin' gibi. Naughty Dog'daki son günümde bütün takım bir araya gelip benim için bir etkinlik düzenledikleri zaman çok mutlu olmuştum. Aynı zamanda kabul edildiğiniz bir yerden ayrılmak çok üzücü. Aradığım duygusal güvenceyi sonunda bulmuştum ve bunu söylemek biraz zor ama, aynı zamanda en duygusal, en güzel ve en değerli deneyimlerimi Naughty Dog'da edindim. İnsanların hayatında bir etkiniz olması kariyeriniz için güzel bir başarı.

Naughty Dog'dan ayrılmanın hayatımda verdiğim en iyi karar olduğunu söylemek biraz garip. The Last of Us, bir çok fikrin birleşimiydi ve gerçekten harikaydı. Uncharted 2 ile ödül kazanınca da insanın gelecek hakkındaki düşünceleri de netleşiyor. Bu hedef de beni çok daha iyi oyunlar yapmaya yönlendirdi."

Bruce Straley, 18 yıl Naughty Dog'da çalıştıktan sonra stüdyodan ayrıldı. Kendisi, The Last of Us ve Uncharted serisinde yer aldı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 09:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×