NBA 2K19 için ilk bilgilerin bu hafta paylaşılacağı açıklandı

NBA 2K19 için ilk bilgilerin bu hafta paylaşılacağı açıklandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 16.07.2018 - 14:34
Gözler 2K'da

NBA 2K19'un duyurusunun ardından oyun ile ilgili pek bir bilgi paylaşılmamıştı. Ancak yapımcı firmadan gelen bilgilere göre, NBA 2K19 ile ilgili yeni bilgiler bu hafta oyunseverler ile paylaşılacak.

NBA 2K19 ile ilgili yeni bilgiler bu hafta gelecek

Geçtiğimiz haftalarda NBA 2K19'un Standart Edition sürümünün kapağını süsleyecek isim belli olmuştu. Milwaukee Bucks forması giyen Greek Freak lakaplı Giannis Antetokounmpo, NBA 2K19'un kapağını süsleyecek. Öte yandan NBA2K19'un 20th Anniversary sürümünün kapak yıldızı ise Los Angeles lakers'a transfer olan LeBron James olacak. 

NBA 2K19 oyuncularının ise merakla beklediğ konu oyunun oynanış mekaniklerinde ne gibi yenilikler olduğu. Oyun içi paranın, oyunun rekabetçi yapısını baltaladığı eleştirilerini değerlendiren 2K, daha adil bir oyun yapmaya çalıştıklarını belirtmişti. Bu kararın oyuna yansımaları merak konusu. Ayrıca MyPark ve MyCareer modlarındaki yeniliklerin de bu hafta içinde paylaşılması bekleniyor. EA'nin NBA Live 2019'la iddialı bir oyunla gelmesi bekleniyor. Basketbol oyunları tarafında rekabetin git gide kızıştığını söyleyebiliriz. Bakalım 2K bu sene nasıl yeniliklerle karşımzıa çıkacak. NBA 2K 11 Eylül'de çıkış yapacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 07:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×