NBA Live 18'in kapağında yer alacak oyuncu belli oldu

NBA Live 18'in kapağında yer alacak oyuncu belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 11.08.2017 - 10:45
NBA liginin sevilen yüzü, NBA Live 18'in kapağına geliyor.
Bir dönem en kaliteli basketbol oyunlarını yapan NBA Live serisi, yeni oyunu ile birlikte eskiden sahip olduğu ihtişamı geri kazanmak için geliyor. EA Sports'un NBA 2K serisine rakip olarak çıkartacağı NBA Live 18'in kapağında kimin yer alacağı açıklandı. EA Sports tarafından açıklanan bilgilere göre, yeni oyunun kapağında NBA'in sevilen ismi James Harden yer alacak. NBA liginin en pahalı ve en kaliteli oyuncuları arasında yer alan Harden, The Streets ve The League modunun da reklamını yapacak.

NBA 2K18'de olduğu gibi sokaklarda başlayan profesyonel basketbolcu olma maceramız sırasında sık sık James Harden'ı görebiliriz. The One adını alan bu mod, kendi karakterimizi oluşturmaya ve kendi NBA hikayemizi yazmaya olanak tanıyor. Diğer bir yandan 2018 yılının basketbol tutkunları için oldukça bereketli bir yıl olduğunu varsayabiliriz.

NBA Live 18'in kapağında yer alacak oyuncu belli oldu
Bir taraftan NBA 2K18, diğer taraftan ise NBA Live 18'in çıkacak olması, basketbol oyunu seven oyunculara oldukça fazla seçenek sunuyor. Aralık 2017 tarihinde çıkması planlanan NBA Live 18'in, eski oyunun aksine oyuncuları memnun etmesi bekleniyor. Son olarak oyunun sadece PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacağını belirtelim.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 12:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2017 00:09
hem 2K18 hemde live serisinde aynı mantık... al lebronu koş koş top sür potadan potaya turnikeni bırak.. hepsi bu koca bir hiç
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×