NCsoft ile Blizzard 'birleşti'

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
NCsoft ile Blizzard 'birleşti'
NCsoft ile Blizzard 'birleşti'


Bir grup NCsoft ve Blizzard eski çalışanı, yeni bir MMO şirketi kuruyor. En Masse Entertainment adındaki şirkete, Güney Koreli MMO şirketi Bluehole tarafından ortak durumda. NCsoft ve Blizzard dışında Microsoft ve EA'den de çalışanları bulunan şirkette CEO olarak daha önce Asya'daki ilk 3D MMO'lardan Sephiroth'da çalışan Jae-Heon Yang ve Starcraft, Warcraft gibi Blizzard şaheserlerinde çalışmış Patrick Wyatt'da görev alıyor.

Şirket ilk MMO'su olarak Tera adındaki bir oyunu açıklamış durumda.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 12:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
NCsoft ile Blizzard 'birleşti'

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×