Need for Speed: Shift 2 Unleashed'den yeni detaylar

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 18.11.2010 - 01:01
Ona artık Unleashed olarak hitap edin

Need for Speed Shift 2 oyununun duyurusunu sitemiz üzerinden sizlerle paylaşmıştık ancak o zaman oyuna dair fazla bir bilgi yoktu. NFS: Shift ile biraz daha simulasyon yapısına giren seri Shift adı altında simulasyon tarzında ilerlemeye devam ediyor.

Not: YouTube videosudur. Linke ulaşmak için tıklayın.

Öncelikle yeni oyunun tam adı Need for Speed  Shift 2: Unleashed.Eğer ilk oyunun grafiklerini beğenmediyseniz o zaman artık gönlünüz rahat olsun. Shift 2 yenilenmiş bir render sistemi ile geliyor. Böylelikle daha iyi grafikler bizleri bekliyor. Bu arada oyunun en önemli kısımlarından biri olan fizikler tamamen elden geçiriliyor. Kasktan görünüm kamerası oyuna eklenecek yeni özellikler arasında. Shift 2: Unleashed'ı ilk oyunun da yapımcısı olan Slightly Mad Studios yapıyor ve PC, Xbox 360, Playstation 3 için 2011 yılında çıkması planlanıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2022 00:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Need for Speed: Shift 2 Unleashed'den yeni detaylar

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×