Need for Speed World betası başladı!

Need for Speed World betası başladı!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Need for Speed World betası başladı!
Bir Electronic Arts Inc. (NASDAQ:ERTS) stüdyosu olan Black Box ilk devasa online yarış oyunu olan Need for Speed World’ün kapalı betasının başladığını duyurdu. Önümüzdeki bir kaç ay süresince, dünyanın dört bir yanından binlerce oyuncu world.needforspeed.com adresinden kayıt olarak PC beta testine katılma olanağına sahip olacak. Need for Speed World’ü test edecek olan bu oyuncular, meraklanan beklenen yarış oyununu görecek olan ilk kişilerden olacaklar ve yapıcı eleştirileri sayesinde geliştirme ekibine ürünü hatalardan arındırma ve daha iyi hale getirme fırsatı verecekler.

"Need for Speed World dünyanın ilk MMO yarış oyunu - dünyanın dört bir yanındaki hız tutkunları için tamamen yeni bir eğlence deneyimi" diyor Need for Speed World Kıdemli Yapımcısı John Doyle. "Need for Speed’in klasik, adrenalin dolu yarışlarına yeni bir güçlendirme sistemi ve derin RYO tarzı gelişim ekleyerek gerçek anlamda devasa ve sosyal içerikli bir Need for Speed deneyimi hazırladık."

Need for Speed World yarış oyunlarının en iyi yanlarını, eşi olmayan bir sosyal deneyimle biraraya getiriyor. Bir yarış oyununda ilk kez oyuncular arkadaşlarına, ailelerine veya binlerce diğer oyuncuya karşı yarışabilecekler ve 150 millik açık dünyada online kapışmalara ve polis kovalamacalarına katılacaklar. Need for Speed World, Need for Speed Most Wanted ve Need for Speed Carbon’daki bilinen popüler şehirleri alarak Need for Speed evreninde bugüne kadar yaratılmış en geniş ve en heyecanlı yarış dünyasını sunacak.

Need for Speed World, bu yaz PC’ler için piyasada olacak. Beta testi hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntılar için world.needforspeed.com adresini ziyaret edebilir veya bizi NeedforSpeed Twitter adresinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2020 12:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×