1/4

Neighbours From Hell

Ulaş Çöğendezoğlu
Ulaş Çöğendezoğlu 3.06.2010 - 12:31
Çoğu oyuncu tarafından beğenilen oyunun işte tam çözümü

Sezon 1, Bölüm 1:
Süre: 05:00
Şaka: 4/4
Gereken Çözüm Oranı: %50

Hemen önünüzdeki dolabı açın, içinden çıkan eşyaları alın. Tuvalete girin ve ecza dolabından eşyaları alın. Geri dönüp bekleyin. Adamımız mutfağa girip dürbünle bakınacak. İşi bittikten sonra mutfağa girin. Buzdolabından yumurtayı alıp fırınla kullanın, yapıştırıcınızla da dürbünü halledin. Tekrar aşağıya inin. Adamımız mutfağa girince salona çıkıp televizyonun antenini bozun ve koltuğa balonu yerleştirin. Alt kata inip dolaba girin ve bölümün bitmesini bekleyin.

Sezon 1, Bölüm 2:
Süre: 05:00
Şaka: 6/6
Gereken Çözüm Oranı: %55

Tekrar dolaba yönelip eşyamızı alıyoruz. Tuvalete gidip ecza dolabından eşyaları ve tuvalet kağıdını alın. Buradan çıkıp zamanlamayı tutturun ve mutfağa girin. Dolaptan yumurtayı alın ve fırınla kullanın. Çalkalama makinesini biralarla kullanın ve alt kata inip hemen tuvalete girin. Tuvalet kağıdını kullanıp klozeti tıkayın ve koşup dolaba saklanın. Adam alt kata inip tuvalete girince hemen salona çıkın ve testere ile koltuğu halledin. Zamanınız kalırsa TV antenini de bozun. Mutfağa geçip bekleyin. Bölüm bitecek.

Sezon 1, Bölüm 3:
Süre: 05:00
Şaka: 6/6
Gereken Çözüm Oranı: %60

Eve girip tekrar dolabımızı açıp eşyaları alıyoruz.
Tuvalete girip tuvalet kağıdını alıp klozeti tıkıyoruz ve sabunu alıp tuvalet girişine (iç tarafa) koyuyoruz. Alt kata, girişe inip resmi boyayın, ardından dolaba girin bekleyin. Adamımız mektuplara bakıp yukarı çıktıktan sonra posta kutusuna fare kapanını kurun ve hemen yukarı çıkın. Oturma odasına geçip beklediğimizde, adamımız alt kata mektuplara bakmaya inecek. Dinamiti fırının üzerindeki kutuya koyun ve gidip dolaptan yumurtayı alın. Yumurtayı da fırınla kullanıp oturma odasına girin. Bütün şakalar tamamlanacak ve bölüm bitecek.

Sezon 1, Bölüm 4:
Süre: 06:00
Şaka: 7/7
Gereken Çözüm Oranı: %65

İçeri girdikten sonra dolaba yönelip eşyaları alıyoruz. Hemen tuvalete girip tuvalet kağıdını alıp klozetle kullanıyoruz. Yapıştırıcı ile sağdaki şişeyi kullanın ve sabunu alıp kapı önüne koyun ve salona kaçın. Mutfağa geçip dolaptan yumurtayı alın ve fırınla kullanın. Tekrar oturma odasına dönün. Adam mutfağa çıkınca tuvalete girip tıraş köpüğünü alın ve salona geçin. Adam mutfaktan çıkınca gidip pasta kreması ile tıraş köpüğünü değiştirin. Oturma odasına dönün, adam mutfağa dönünce hemen aşağıya inip annesinin resmini boyayın. Tekrar tuvalete geçin ve saç çıkarma tüpü ile tıraş losyonunu kullanın. Bölümü bitirebilmek için bir yerde saklanın.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×