Neocron 2 talihlileri

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Neocron 2 talihlileri
Soru/Cevap oyunumuzda bir süre önce Neocron 2 ile ilgili sorularmızı sormuş, doğru bilenlerden 2 kişiye orijinal vereceğimizi söylemiştik. Bugün kazanan 2 okurumuz belli oldu. İsimleri aşağıdadır. Bize ulaşarak adres ve telefon bilgilerini mektup@merlininkazani.com adresine gönderdikleri takdirde önümüzdeki hafta içinde oyunlarını teslim alabilirler. Kendilerini tebrik ediyoruz.

Hüseyin Özgür Özdemir
Fatih Rasim
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 22:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Neocron 2 talihlileri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×