Neocron 2'nin buluşma tarihi değişti

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Neocron 2'nin buluşma tarihi değişti
Ülkemize GTR'dan sonra Neocron 2'yi de getirecek olan Gizland, ufak bir gecikme olacağını belirtti. Firmadan yayınlanan basın bültenini aşağıda görebilirsiniz.

"Maalesef sizlere bir kez daha Neocron 2 hakkında bir gecikme haberi vermek durumundayız. Yayıncı firmada yaşanan gecikmeden dolayı bizim de burada matbaa, çeviri, ambalaj gibi bazı işlemleri kaydırmamız gerekti. Dolayısıyla oyunumuzun çıkması, 23 Nisanı bulacak gibi görünüyor. Bu teknik aksaklıktan dolayı herkesten özür diliyoruz."

İlker İngiz
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 20:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Neocron 2'nin buluşma tarihi değişti

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×