Neverwinter Nights: Hordes Of The Underdark duyuruldu

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Neverwinter Nights: Hordes Of The Underdark duyuruldu
Bioware firması ünlü oyunu Neverwinter Nights'a hazırladığı yeni expansion'u Hordes Of The Underdark'ı duyurdu. Daha önce "XP2" olarak adlandırılmış olan oyun Forgotten Realms dünyasında geçiyor ve oyunda siyahi bir bayanın şeytani güçler tarafından kuşatılması konu alınıyor. Bioware oyun ile ilgili daha fazla bilgiyi ilerleyen günlerde verecek...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2023 18:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Neverwinter Nights: Hordes Of The Underdark duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×