New Vegas alana, bedava taksi yolculuğu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.10.2010 - 16:20
Vegas'tan evinize ücretsiz seyahat
Obsidian Entertainment tarafından geliştirilip, Bethesda tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon RPG oyunu Fallout: New Vegas, geçtiğimiz günlerde Kuzey Amerika'da ve Avrupa'da satışa sunuldu. PC, PS3 ve X360 için geliştirilen yapım için ilginç tanıtım çalışmaları da sürüyor.

New Vegas alana, bedava taksi yolculuğu
Fallout New Vegas için bir taksi hazırlanmış. New York'taki Gamestop veya Best Buy mağazalarından oyunu alan şanslı bir kullanıcının, Fallout taksisiyle evine kadar bedavaya bırakılacağı belirtilmiş. Tabii ki bu bahsettiğimiz olayın, geçtiğimiz günlerde gerçekleştiğini de belirtelim. Bir de kazananın olması gerek haliyle. İşte taksi ve talihli oyuncu.

New Vegas alana, bedava taksi yolculuğu
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
New Vegas alana, bedava taksi yolculuğu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×