Ni No Kuni II'de Denuvo korumasının olmayacağı açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.02.2018 - 16:21
Oyunun Steam sayfasından konu ile ilgili açıklama yapıldı

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom ile ilk oyunda olduğu gibi yine masalsı bir yolculuğa çıkacağız. Playstation 4 dışında bu sefer PC platformu için de geliştirilen oyunun Steam sayfasında oldukça önemli bir açıklama yapıldı. Bu açıklamaya göre Ni No Kuni 2'de Denuvo koruması bulunmayacak.

Ni No Kuni II'nin Denuvo kullanmayacağı açıklandı

yapılan bu açıklama aslında ufak bir sürpriz etkisi de yarattı. Çünkü oyunun haklarını elinde bulunduran Bandai Namco firması bu konuda biraz sallantıda olan firmaların başında geliyor. Firmanın daha önce Denuvo kullanan bazı oyunlarından bu korumanın kaldırıldığına şahit olmuştuk. Yine bazı oyunları hala Denuvo koumasına sahipken Ni No Kuni II gibi Denuvo koumasız piyasaya çıkan oyunları da bulunuyor.

Tamamen yeni bir karakter üzerine odaklanacak olan Ni No Kuni II'de yine Hayao Miyazaki etkilerini görmeye devam edeceğiz. Tabi dünya haritası ve kendine has grafik tarzı ile oyunun yine çok hoş gözüktüğünü de söylemem gerekiyor. Ni No Kuni II: Revenant Kingdom'un 23 Mart'ta çıkacağını da hatırlatalım. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 20:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ni No Kuni II'de Denuvo korumasının olmayacağı açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×