Ni No Kuni II'de kendi krallığımızı yaratabileceğiz

Hürcan Köse
Hürcan Köse 31.10.2016 - 09:49
Dark Cloud 2'deki sistem geri dönüyor
İlk oyunun yakaladığı görkemli başarıdan sonra Level-5, Ni No Kuni II için de çalışmaya başladığını açıklamış ve oyunun duyurusunu müthiş bir video ile yapmıştı. Oyun hakkında uzun süredir dişe dokunur bir bilgi alamasak da bugün Akihiro Hino'nun yaptığı açıklama oyunun sahip olacağı mekanikler hakkında ufak bir ipucu verdi.

Ni No Kuni II'de kendi krallığımızı yaratabileceğiz
Eğer daha önce Dark Cloud 2 ya da White Knight Chronicles oynadıysanız, ki bu iki oyun da Level-5 oyunudur, her ikisinde de kendinize ait bir şehir yaratma sistemi olduğunu biliyorsunuzdur. Görünüşe göre Ni No Kuni II'de de buna benzer bir sistem olacak. İlk oyun ve ikinci oyun arasındaki farklar hakkında konuşurken Akihiro Hino, ikinci oyunun krallık yaratmaya odaklı yeni bir sistem tanıtacağını söyledi.

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom, PlayStation 4 platformuna özel olarak çıkacak. Henüz bir çıkış tarihi verilmedi ancak 2017 yılı içerisinde çıkacağını düşünüyoruz.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 06:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2016 18:54
Son zamanlarda cıkmıs en baba jrpg rpg oyunudur cocuksuydu ama guzeldı demoları.bıle 2 merakla beklıyorum ps4 proda akar bu oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2016 10:51
Ilk oyunu keske pc ye ciksaydi ama ne yazık ki j-rpg oyunları pc ye cikartmiyorlar ab japonlar ah!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2016 10:30
Pokemon nintendo digimon ve ni no kuni playstation pc için bu tarz yok malesef moonrise umut vaadediyordu betada iptal edildi halbuki grafik çok iyiydi senaryo olsaydı free to play olmasaydı geleceği vardı
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ni No Kuni II'de kendi krallığımızı yaratabileceğiz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×