Nier'den oldukça garip ve kanlı bir reklam videosu

Hürcan Köse
Hürcan Köse 21.02.2017 - 12:50
Merakımız gittikçe artıyor
Platinum Games ve Square Enix iş birliği ile çıkacak olan Nier: Automata için bugün oldukça ilginç bir reklam videosu yayınlandı. Kendilerine has birer düşünce sistemine sahip olan robotların hüküm sürdüğü bir dünyada bizi de inorganik bir konuma sokacak olan Nier, aslında verdiği sembolik mesaj ile robotların oyuncak bebeklerden çok da bir farkı olmadığını gözler önüne seriyor. Elbette, yüzeysel olarak.

Videoda öncelikle bir pres makinesine atılan, daha sonra da testereler ile kesilen oyuncak bebekleri, daha sonra da bunların oluşturduğu büyük yığını görüyoruz. Videonun sonundaki malum sahne de spoiler değeri taşıyor ama, bunu yalnızca video için yaptıklarını düşünüyorum. Böyle açık açık spoiler vermezler.

Nier: Automata, 2 gün sonra Japonya'da, 10 Mart'ta da Avrupa'da çıkacak ve bizleri Platinum Games'in yeni yüzü ile tanıştırıcak. Yoko Taro'nun yapacağı sürprizleri merakla bekliyoruz. Yayınlanan reklam videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2022 05:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2017 18:07
Çok değişik insanlar la bu koniçivalar,çizgi film yapıp şiddet,cinsellik falan koyup değişik fanteziler deniyorlar.Reklama bak hele.
Bide bunların wataşda wataşda diye gezmelerine hastayım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2017 18:01
O bebekler nier'in ostlerinden birinin video klibi 3 gün önce çıkan bir single. Hikaye olarak zaten ters köşe olacağımız kesin. Beklemedeyim....
Kalan Karakter : 300 Gönder
Masterlee
Masterlee 21.02.2017 13:31
Gerçekten çok kanlıymış, içim dışıma çıktı..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nier'den oldukça garip ve kanlı bir reklam videosu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×