Nihayet Duke Nukem Forever...

Merlin
Merlin 6.07.2010 - 15:08
Nihayet Duke Nukem Forever...
1 Nisan şakasıdır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. - MK


Duyurulmasının üzerinden yıllar geçmesine ve defalarca ertelenmesine rağmen bir türlü somut bilgiye ulaşamadığımız Duke Nukem Forever ile ilgili en sonunda resmi ağızlardan bilgi edinmeyi başardık. 3D Realms stüdyolarına girmeyi başaran bir acar muhabirin, internete sızdırdığı video sayesinde yapımcıların neden bu kadar uzun süredir çalıştıklarını ve oyunun ne zaman çıkacağını resmi ağızdan öğrenme şansına kavuşuyoruz.


Duke Nukem Forever, PC ve çıkış tarihinde piyasada bulunacak konsollar için hazırlanıyor. Elde ettiğimiz bilgilere göre resmi çıkış tarihi de 2046'nın üçüncü çeyreği.

Nihayet Duke Nukem Forever...

Sonunda 3D Realms'ın kapılarını açarak somut bilgilere ulaşmamızı sağladıkları için başta Olaf Dasistgudsson olmak üzere, ekip arkadaşlarına tüm oyuncular adına teşekkürü bir borç biliyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2022 02:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nihayet Duke Nukem Forever...

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×