1/2

Nintendo 3DS ne zaman çıkacak?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Nintendo 3DS ne zaman çıkacak?


Nintendo'nun E3'te duyurduğu yeni el konsolu Nintendo 3DS, ne zaman piyasaya sürülecek? Henüz firmadan net bir tarih verilmedi, ancak piyasa analistleri çalışmalara başlamış bile. İlk tahminlere göre konsolun bu yıl sonuna doğru Japonya'da, önümüzdeki yılın mart ayında da Amerika'da piyasaya sürülebileceği belirtiliyor. Fiyatının ise, 249 ile 299 dolar arasında olması bekleniyor.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×