Nintendo akıllı telefonlara uzak

Burçin Aygün
Burçin Aygün 15.09.2011 - 11:26
Kesinlikle hayır
Nintendo başkanı Satoru Iwata genelde yaptığı yorumlar ve ropörtajlardaki olumlu, pozitif tavırları ile tanınıyor. Ancak bu sefer durum değişti ve Iwata bir parça sinirlendi. Japon gazetesi Nikkei'nin, Iwata'ya sorduğu, Nintendo akıllı telefonlar için de bir şeyler üretecek mi?, sorusuna yanıt biraz sert oldu.

Nintendo akıllı telefonlara uzak
Kesinlikle hayır diyen Satoru Iwata, eğer Nintendo böyle bir şey yaparsa, Nintendo olmaktan çıkar dedi. Nintendo'nun kısa süreli değil uzun süreli plan ve projeler peşinde olduğunu söyleyen Iwata, son olarak soruya; "Kesinlike düşünülemez" diyerek noktayı koydu.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo akıllı telefonlara uzak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×