Nintendo fırsatları kaçırdı

Burçin Aygün
Burçin Aygün 7.12.2010 - 15:59
Çok daha fazlası olabilirdi
Michael Pachter'a göre Nintendo peşi sıra pek çok fırsatı kaçırdı. Nintendo'nun hareket algılayıcı yeni bir sistem çıkarttıktan sonra kendini rakiplerinin aksine yenilemeyerek geride kaldığını ekledi. Microsoft ve Sony'nin ürünleri için birden çok daha fazla versiyon çıkardıklarını ancak Nintendo'nun bu konuda arkada kaldığını belirtti. Online oyunlar konusunda da sıkıntı çektiklerini ve özellikle Kinect ve Move'un çıkışı ile bir dar boğaza girdiklerini söyledi. 3DS ile büyük bir fırsat yakaladıklarını ancak Apple'ın 3D iPod ile yine önlerine geçeceklerinden çekindiklerini de söylemeden edemedi.

Nintendo fırsatları kaçırdı
Bakalım Wii için yeni bir versiyon gelene kadar (biri Wii HD mi dedi?) Nintendo ne adımlar atacak?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo fırsatları kaçırdı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×