Nintendo ile Alice Harikalar Diyarı'nda maceraya atılın!

Nintendo ile Alice Harikalar Diyarı'nda maceraya atılın!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Nintendo ile Alice Harikalar Diyarı'nda maceraya atılın!
Hayranlarının merakla beklediği Alice in Wonderland filminin oyunu 8 Mart'da tüm oyun tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Artık Alice'in maceralarla dolu dünyasına Nintendo Wii ve DS ile dahil olabileceksiniz. Alice hayranları 10 yıl önce başlayan serüvene filmden esinlenerek hazırlanan oyununda devam edecekler.

Oyunda Alice ve arkadaşlarıyla birlikte Underland'i Kupa Kraliçesi'nin askerlerinden kurtaracak, iyi ile kötünün savaşında nefes kesen bir maceraya atılacaksınız. Wonderland'in tuhaf kapıları ve geçitleri, mantar ormanındaki yolculuk hayal gücünüzü geliştirecek, eğlence dolu vakitler geçireceksiniz.

Nintendo ile Alice Harikalar Diyarı'nda maceraya atılın!

Wii'de Underland'in sırrını çözün!
Alice in Wonderland oyununun 8 Mart'ta raflarda yerini alan olan Wii versiyonunda, güncelleştirilebilen dövüş sistemindeki 'olanaksız fikirleri' toplayıp Underland'in sırrını çözeceksiniz. Kupa Kraliçesi ve askerlerini yenmek için güçlerinizi dikkatli seçmeyi unutmayın!

DS'de yolunuzu harita ile bulun!
Alice in Wonderland'in DS versiyonunda Kupa Kraliçesi ve askerleriyle savaşırken Alice'e Underland'in haritalarını kullanarak yol gösterebilirsiniz. DSi'de ise her görevin ardından kameranızı kullanarak kilitli olan bölümleri bulabilirsiniz. Ayrıca online olarak arkadaşlarınızla karşılıklı oynayabilir, oyundaki ilave parçalara ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2020 17:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×