Nintendo Wii U, 1 Nisan'da geliyor!

Erkut Köse
Erkut Köse 6.07.2011 - 12:19
Nintendo'nun yeni nesil konsoluna az bir zaman kaldı
Nintendo'nun yeni nesil Wii konsolu Wii U, görünüşe göre diğer bütün konsollardan önce piyasaya sürülecek. Piyasaya hızlı bir giriş yapmak isteyen Nintendo'nun satış stratejisinin işe yarayıp yaramayacağı merak ediliyor.

Nintendo Wii U, 1 Nisan'da geliyor!
Wii U'nun devrimsel yeni kontrol mekanizması sayesinde oldukça interaktif bir oyun deneyimi sunabiliyor. Yeni gelen bilgilere göre Wii U kontrollerinden video izlemekte mümkün olacak. Televizyondaki görüntüyü direkt olarak kontrol cihazınıza aktaran sistem sayesinde, TV'deki görüntüyü aynı şekilde kontrol cihazınızdan da izleyebileceksiniz.

Her geçen gün konsol ile ilgili heyecan verici gelişmeler geliyor ancak işin bir de üzücü yanı mevcut ki yeni konsol 1 Nisan 2012'de piyasaya sunulacak.
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 22:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo Wii U, 1 Nisan'da geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×