Nintendo Wii U'nun üretimi bu sene sona eriyor!

İsmet Ergül
İsmet Ergül 23.03.2016 - 00:04
Ah be Nintendo..
Nikkei Shinbun isimli Japon gazetesi, bugün yaptığı haber ile Nintendo'nun Wii U üretimine 2016'nın sonunda sona erdireceğini bizlerle paylaştı. Nintendo'nun beklediği satışa potansiyeline bir türlü ulaşamadığını belirten Nikkei Shinbun, Wii U için normalde çıkacak oyunların daha erken tarihlerde oyuncularla buluşacağını belirtirken, Mario ve Zelda'nın beklenilen Wii U oyunlarının da 2016'nın son aylarına doğru geleceğinin altını çizdi.

Nintendo Wii U'nun üretimi bu sene sona eriyor!
Bu yıl oyuncuların karşısına NX kod isimli yepyeni konsolu ile çıkmayı hedefleyen Nintendo'nun bu kararı alması birçok oyuncu tarafından mantıklı bulundu, lakin Wii U donanım ve performans olarak ne PlayStation 4'e ne de Xbox One'a yetişebiliyordu.

Nintendo her ne kadar yenilikleri ile karşımıza çıkan bir oyun geliştiricisi olsa da, günümüz oyun sektöründe hayatta kalmak için yenilikten çok daha fazlası gerekiyor.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 10:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2016 12:42
@Krisotil oyunlarda+18 boşunamı yazıyor? bizim komşunun çocuğu daha 14 yaşında çocuk annesine zar zor gta aldırdı çocuk gta oynadığından beri.. acayip akıllı olan çocuk şimdi boyna okulda uzaklaştırma alıyor geçende babasının arabasını çalmış düşünün herkez bir değil etkilenen çok var
Krisotil
Krisotil 23.03.2016 19:04
14 yaşına kadar hiç yetiştirilmemiş ozaman. Mağara style yaşamış çocuk Allah'a emanet. 14 yaş ciddi bir yaş.binlerce yıl milletin evlenip çocuk sahibi olduğu yaş işin aslı... O çocuk yetiştirilmemiş. idare etmişler. hastaysa doktora fln günde 3 öğün yemeğini vermişler. Büyüttük mü büyüttük =D bir gta oynamayla ne hale gelmiş... Burda suç kim de?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ludacris
Ludacris 23.03.2016 10:31
Nintendo wiiu alanlara ne olacak? Bu kadar kısa sürede konsol kullanıcıları açıkta bırakılmaz. Her ne kadar destek devam etse de. Yeni çıkacak olan konsola ağırlık verilecektir. Nintendo konsol alırken iki kere düşünmemize neden olacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2016 00:53
aslında nintendonun farklı bir tarzı var farklı oyunları var özellikle çocukları olanlar için çok ideal bir konsol şimdi sen çocuguna ps4 veya pc eline verirsen gta oynarsa o çocuk ne kadar gelişebilir ki ? topluma piskopat çocuklar yetiştirmiş oluyoruz
Krisotil
Krisotil 23.03.2016 01:50
arkadaş nintendonun tarzı farklı eyvallahda gta oynanmasıyla psikopat nesil yetişmesinin ne alakası var. 1995-1997 arası warcraft oynardık. Okuldan çıkıp kendimizi yeşile boyayıp sağ sola balta fırlatmazdık. Psikopat olanlar ya hiçbirşeye sahip olmayan çocuklar yada herşeye sahip olanlardı... GTA oynamayla fln psikopat olunmaz. gta yüzünden işide yada pkkya katılan mı var =D oyunculardan zarar gelmez dünyaya.. Faydası var mı yok. Super mario oynayan çocukda evde atom parçalamıyo sonuçta. Eğitim çocuk yetiştirme başka bişey oyun eğlence başka bişey.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo Wii U'nun üretimi bu sene sona eriyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×