Nintendo'dan Xbox One ve PS4 yorumu

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 9.12.2013 - 09:51
Reggie'den inciler
Geçtiğimiz haftasonu düzenlenen VGX 2013 şovunda Donkey Kong Country: Tropical Freeze isimli oyunu tanıtan Nintendo America'nın patronu Reggie Fils-Aime, kendisine sorulan "PS4 mü yoksa Xbox One mı?" sorusuna cevap verdi.

Cevap olarak endüstrinin yeni donanımları sevdiğini ve endüstri için iyi olan her şeyin Nintendo için de iyi olduğunu söyledi ve her iki rakibini de tebrik etti.

Nintendo'dan Xbox One ve PS4 yorumu
Şovun sunucusu Joel McHale, bu cevaba karşılık sorduğu "Onları geçmek için buradasınız yani?" sorusuna ise Fils-Aime, "Bizim için sevdiğimiz şeyin muhteşem yeni oyunları piyasaya sürmek ve yenilikçi oynanış yapıları geliştirmek olduğu biliniyor. Buna devam ettiğimiz sürece donanım işimizi de götüreceğiz. Bunu da 3DS ve Wii U'yla görüyoruz." diyerek cevap verdi.

Son olarak da bu tatil döneminde alınması gereken sistemin Wii U olduğunu söyleyen Fils-Aime, rakiplerine de gözdağı vermeden geçmedi.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 01:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo'dan Xbox One ve PS4 yorumu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×