Nioh'a ücretsiz PvP modu eklenecek

Hürcan Köse
Hürcan Köse 17.01.2017 - 10:18
PvP olmadan olur muydu zaten?
Önümüzdeki ayın başında çıkacak olan Nioh, sahip olduğu oynanış mekanikleri ile Dark Souls, Ninja Gaiden ve Onimusha gibi efsane serileri harmanlayan eşsiz bir oyun olma konusunda adımlarını atmaya devam ediyor. Oyunun yapımcı yönetmen koltuğunda oturan Yosuke Hayashi yaptığı yeni açıklama ile Nioh'un çıkışından sonra oyunun ücretsiz bir PvP moduna kavuşacağının haberini verdi.

Özellikle Souls serisinde olduka büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan PvP modu, çeşitli bağlantı problemleri ile oyunculara sıkıntı yaşatsa da bayağı başarılıydı diyebiliriz. Nioh'un da aynı başarıyı yakalayıp oyunculara oldukça uzun ve doyurucu bir PvP deneyimi sunacağını düşünüyoruz.

Nioh'a ücretsiz PvP modu eklenecek
Kendisi bu güzel haberin yanında bir de oyunun sahip olacağı Season Pass içeriğinden bahsetti ve şu anda oyuna ek olarak bu içeriğin de ön sipariş yoluyla alınabileceğini söyledi.

Nioh, 8 Şubat 2017'de PlayStation 4'e özel olarak çıkacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2022 23:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nioh'a ücretsiz PvP modu eklenecek

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×