Nioh'un Defiant Honor DLC'si çıkış tarihine kavuştu

Nioh'un Defiant Honor DLC'si çıkış tarihine kavuştu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 11.07.2017 - 13:30
Takvimlerinizi ayarlayın.
PlayStation 4'ün başarılı oyunu Nioh'un yapımcısı Team Ninja'nın PlayStation Blog'da yaptığı duyuruya göre, oyunun ikinci DLC'si olan Defiant Honor, 25 Temmuz'da PlayStation 4 oyuncularıyla buluşacak.

Osaka kalesinde geçen DLC, içinde Toyotomi klanının üyesi Sanada Yukimura adındaki efsanevi savaşçıyı bulundurmakta. Bu sırada kahramanımız William bu bölgede Maria'yı çaresizce ararken, kendini Sanada Yukimura'nın düşmanı olduğu Tokugawa klanı ile yaptığı savaş arasında bulur.

Defiant Honor bir çok yeni zırh, silah, büyülü ekipmanlar, gardiyan ruhları ve daha fazlasını içermekte.Yeni başarımlar ve zorluk seviyeleri'de DLC ile oyuna eklenecek. PlayStation Store'da 10 Dolar'dan satılacak olan DLC, Season Pass sahipleri için ücretsiz olacak. Team Ninja, gelecek için Nioh oyuncularına daha çok hikaye tabanlı DLC getirecek gibi gözüküyor.

defiant honor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 21:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×