No Man's Sky'ın yeni güncellemesinin adı ve detayları belli oldu

Korhan ONUK
Korhan ONUK 21.11.2018 - 16:40
Yeni gezegenlere ve yaşam formlarına merhaba deyin.

Hello Games tarafından geliştirilen No Man's Sky, 2016 yılında sorunlu bir çıkış gerçekleştirmişti. Ancak firma tarafından yapılan güncellemeler ile oyun yavaş yavaş düzelmişti. Bugün ise oyuna gelecek yeni güncellemenin adı ve detayları belli oldu.

Yeni güncelleme Visions, oyuna yenilikler getiriyor.

No Man's Sky için çıkacak olan yeni güncellemenin adı Visions olacak. Hello Games'in Youtube kanalı tarafından video ile ortaya çıkan Visions güncellemesi; incelenecek yeni yaşam formları, farklı gezegen türleri, yeni hayvan ve bitki türlerini beraberinde getirecek. 

Visions güncellemesin egzotik gezegenleri gezerken, uzaylılara ait ganimetleri bulacak, dış dünyadan gelmiş gibi duran yaşam formları ile karşılaşacağız. Arkeoloji ile antik uzay canlılarının kalıntılarına ulaşacak, hurdacılık ile düşmüş uzay gemilerini yağmalayacağız. 

Gezegenlerde yeni atmosfer olayları yeni güncellemede bizi bekliyor olacak. Sert iklime sahip gezegenlerde değerli madenler bulabileceğiz. Ayrıca gezegenlerdeki gökyüzü yapısı da yama ile geliştirilecek.

No Man's Sky, yeni güncellemeler ile kendini toplamaya Visions ile de devam edecek gibi duruyor. Uzun zamandır oyuna girmeyen oyuncuları kendine çekeceğine şüphe yok. No Man's Sky'ın son hali hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Visions ile oyun bir adım daha öteye gidecek mi?

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 21:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2018 00:16
Helal olsun yalancı çıkardılar bende dahil bütün çatlak sesleri..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.11.2018 01:50
Her haberinizin içinde RDR2 videosunu koymanız şart mı baygınlık getirdi artık.. her haber sayfanızda aynı şey..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2018 22:19
R6 gibi çıkışı sıkıntılı olmasına rağmen toparlayacakmış gibi duran bir oyun. Artık buzlu badem gibi şeyler denemeye başladıysanız oyunu oynayabilirsiniz. Veya oyunun düzeltilip geliştirilmesini bekleyebilirsiniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2018 20:30
Bu oyun bu haliyle çıkmalıydı ilk çıktığı zaman sadece para tuzağı idi her geçen gün daha iyi oluyor ama hayla optimizasyon da problem oluyor 1070 strix le
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2018 20:22
o gülücük aklımdan gitmiyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
No Man's Sky'ın yeni güncellemesinin adı ve detayları belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×