Nova Worlds Yeni Yıla Bomba Gibi Giriyor!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 12.12.2013 - 10:23
DAO Games, bünyesinde bulundurduğu 3 farklı oyunuyla yeni yıla hızlı bir giriş yapıyor
Nova Worlds Ekibi, City of Steam oyuncuları için muhteşem değişiklikler yaptıklarını açıkladı.

“Öncelikle sizleri dinledik, geliştirdik ve yeniledik. Her şeyi alt üst ettik ve adeta baştan aşağı yeni bir oyun yarattık. Hayal gücünün sınırlarını zorladık ve sizler için tek bir dakika bile boş duramayacağınız sınırsız bir dünya oluşturduk. Yeni içeriğimiz ve etkinliklerimiz ile birlikte oyunda hiç bitmeyecek, heyecanınıza heyecan katacak ve ilerlemenize katkı sağlayacak apayrı maceralar ile huzurlarınızda olacağız.”
 
Değerli Nexus sakinleri, Arkadia yaması sonunda geliyor. Tamamen yeni bir deneyime hazır mısınız?
Gelecek olan güncelleme sebebiyle, sunucular 1 gün kapalı kalacaktır. (11 Aralık Çarşamba 16:00 – 12 Aralık Perşembe 16:00) Sizleri kalıcı olarak memnun etmek amacıyla güncellemelerin kusursuz olduğuna emin olmak adına titizlikle çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Nova Worlds Yeni Yıla Bomba Gibi Giriyor!
Yama hayata geçtikten sonra siz sadık Nexus halkına özel hediyelerimiz olacak. Uzun bakım süresi ve kocaman yeni bir güncellemenin vermiş olduğu mutluluğu, sizlere sunacağımız cömert hediyelerimiz ile daha yoğun yaşayacağız.

Takipte kalın, yakında daha fazla güncelleme ile geri döneceğiz!
 
The Lost Titans
DAO Games’in sevilen MMORPG’lerinden biri olan The Lost Titans’da kış muhteşem olacak. Yenilmez Titanların dünyasında kış hazırlıkları bütün hızıyla devam ediyor. Yeni yıla doğru oyuncuları kış etkinliklerine boğacak olan The Lost Titans, kışa özel boss etkinliklerinin de müjdesini verdi.
 
Nova Worlds Yeni Yıla Bomba Gibi Giriyor!
Elite Forces'a Kış Geliyor!
Oyuncuların severek oynadığı Elite Forces, kışa bomba gibi yeniliklerle giriyor. Oyuncular için düzenlenecek olan yeni oyun modları ve eklenecek yeni haritalarla oyuncular, kış döneminde farklı etkinliklerin keyfini sürecek.

Nova Worlds Yeni Yıla Bomba Gibi Giriyor!
Yepyeni haritalara, cilalı üniformalara, alıştığınız ve sevdiğiniz silahların kış versiyonlarına ve sürpriz yeni yıl etkinliklerine hazır mısınız?

-Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2021 23:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nova Worlds Yeni Yıla Bomba Gibi Giriyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×