Obsidian'dan Mart'ta yeni Kickstarter geliyor!

Can Arabacı
Can Arabacı 17.12.2013 - 15:26
Biz şimdiden aramızda para toplamaya başladık...
Obsidian Entertainment CEO'su Feargus Urquhart (adamın adı bile karizma yahu), Pillars of Eternity'nin Kickstarter'daki başarısının üzerine sonuçtan oldukça memnun kalmış olacak ki, Mart ya da Nisan ayında yepyeni bir Kickstarter projesine başlayacaklarını duyurdu. Söz konusu projenin ne olacağını duyurmasalar da lisanslı bir markaya ait olacağı ve Alpha Protocol 2 olmayacağını çıtlatmayı da ihmal etmedi.

Zamanında Planescape: Torment ve Icewind Dale gibi oyunların aynı motoru paylaşmalarına rağmen çok farklı yönlerde güçlü oyunlar olduğunu hatırlatan Urquhart, benzer bir şeyi bu yeni projede Pillars of Eternity'nin motorunu kullanarak yapma hayali olduğundan bahsederek yeni projenin de bir RPG oyunu olabileceğinin sinyalini verdi. Eh, söz konusu Obsidian olunca biz şimdiden kendi aramızda para toplamaya başladık bile...
Obsidian'dan Mart'ta yeni Kickstarter geliyor!
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 12:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Obsidian'dan Mart'ta yeni Kickstarter geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×