Ödüllü Prince of Persia anketimiz sona erdi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.11.2010 - 08:41
Kazananlar içeride
Geçtiğimiz haftalarda başlattığımız ödüllü Prince of Persia anketi sona erdi. Yaptığımız çekiliş sonucunda Prince of Persia filminin DVD'sini almaya hak kazanan 3 arkadaşımız belli oldu.

Kazananlar:

Asıl:

Salih Bal
Ömer Yiğit
Semih Mercan


Yedek:

Vural Erdoğdu
Fethi Er
Emre Gözütok

Kazanan "asıl" arkadaşlarımıza mail yoluyla ulaşacağız. Eğer bu mümkün olmazsa (cevap alamazsak vb.), filmi alma hakkı bu kez yedek başlığı altında yer alan arkadaşlarımıza geçmiş olacak.

Sonraki anketlerde görüşmek üzere, Merlin'den ayrılmayın!

Ödüllü Prince of Persia anketimiz sona erdi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ödüllü Prince of Persia anketimiz sona erdi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×