Banner Resmi

Onaylandı: Titan, Blizzard'ın yeni MMO'su

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 20.12.2010 - 14:05
Bir efsane doğuyor

Blizzard'ın çıkardığı oyunlar genelde efsane olur. Milyonlar satar. Blizzard'ın bu başarısının ardında oyuncuların ne istediğini çok iyi anlayabilmesi ve oyunlarının üzerinde yıllarca emek vermesi yatar. Blizzard, her yıl birkaç tane oyun çıkaran bir firma değil. Belki de bu yüzden yaptığı tüm oyunlar başarılı oluyor.

WOW efsanesinden sonra Blizzard'ın yepyeni bir MMO oyunu geliştirdiği biliniyordu. Hatta sizlerle birkaç hafta önce paylaştığımız bir haber de Blizzard'ın önümüzdeki 3-4 yıllık planlarının haberini paylaşmıştık. Orada "Titan" kod adlı bir oyunun da hazırlandığı belirtiliyordu. Blizzard, nihayet "Titan" kod adlı oyunun tamamıyla yeni bir MMO oyunu olduğunu onayladı. Önümüzdeki 2 yıl çıkması pek olası olmayan Titan'ı hepimiz merak ediyoruz. Acaba yeni bir MMO efsanesi oluşur mu ? Blizzard kendi oyunu WOW'un başarısını geçebilir mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 06:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Onaylandı: Titan, Blizzard'ın yeni MMO'su

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×