Overwatch karakteri neden Naruto gibi koşuyor?

Overwatch karakteri neden Naruto gibi koşuyor?

Furkan Güler
Furkan Güler 10.11.2017 - 15:28
Moira aslında ninja mı?

Overwatch şu anda PC platformunda aktif olarak en çok oynanan FPS oyunu olmuş durumda. Milyonlarca hayranı bulunan oyun, konsollarda da bulunuyor. Son Blizzcon 2017 etkinliğinde Overwatch sunumunda ortaya çıkan Moira isimli karakter ise adeta oyunun dengelerini değiştirecek güce sahip durumda. İfade olarak David Bowie'ye ve ellerinden çıkardığı lazerler ile Goku'ya benzeyen karakterin koşma animasyonu başka bir karakteri daha andırıyor. Oyunculara göre Moira, koşarken öne eğilip kollarını arkasına alıyor. Aynı Naruto karakterleri gibi koşan karakter, Blizzard tasarımcılarının ciddi anlamda anime ve manga sevdiğini işaret ediyor olabilir. 

Overwatch karakteri aynı Naruto gibi

Hatta oyunun baş tasarımcısı olan Michael Chu, anime izlemekten zevk aldığını belirtmişti. Diğer bir yandan hali hazırda Overwatch'un karakter repliklerinde animeler ile ilgili tonla easter egg bulabilirsiniz. Hanzo'nun Pokemon göndermesi ve Genji'nin Naruto göndermesini oyun içinde duymak oldukça hoş olmuş.

Diğer Blizzard oyunlarında da bu tarz göndermeler ile karşılaşabiliyorduk. Özellikle World of Warcraft'ı oynarken oyunun günümüz dünyası ile alakalı oldukça fazla easter egg sakladığını bulabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 04:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.11.2017 20:12
Tek sıkıntın bu olsun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.11.2017 13:11
Belki naruto ile overwatch aynı evrende geçiyordur ve bu karakter onun uzaktan akrabasıdır :d
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.11.2017 01:41
Overwatch şu widow ile hanzoya el atsa ve oyunda healer seçmek zorunda olması güzel olur aslında çünkü çok gereksiz insan yüzünden haksız ceza alıyoruz ve oyunun zevki kalmıyor. coop maçları şu an için rezalet. trol kaynıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2017 23:27
Genji'nin Naruto göndermesi hangisi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×