Overwatch oyuncusu cinsel istismar suçlaması ile karşı karşıya

Overwatch oyuncusu cinsel istismar suçlaması ile karşı karşıya

Kerem Koldakoç
Kerem Koldakoç 10.04.2018 - 00:15
Ünlü Overwatch oyuncusunun başı dertte

Overwatch Ligi takımlarından Boston Uprising, 21 yaşındaki oyuncuları Jonathan ''DreamKazper'' Sanchez ile yollarını ayırdığını duyurdu. Ayrılığın sebebi ise, 21 yaşındaki oyuncunun 14-15 yaşlarındaki bir kız ile duygusal ve cinsel bir ilişki yaşaması olarak gösterildi.

Overwatch Ligi Oyuncusu Cinsel İstismar Suçlaması ile Karşı Karşıya

Boston Uprisind takımı konu ile ilgili şöyle bir tweet yazdı, '' Bu tür olayların oldukça hassas olduğunun farkındayız ve gereken ciddiyeti gösteriyoruz. Bunun sonucu olarak, DreamKazper'in takımımızdan belirsiz bir süre boyunca uzaklaştırıldığını bildirmek isteriz.'' Bunun sonucunda ise Overwatch Ligi ise, durum hakkında bilgilendirildiklerine dair bir tweet attı.

Batı konferansının en iyi DPS oyuncularından biri olan DreamKazper kariyerine başladıktan kısa bir süre sonra, esnek ve etkili oyun tarzı ile Boston Uprising takımının vazgeçilmez oyuncularından biri durumuna gelmişti. Ortaya çıkan ekran görüntüleri, DreamKazper'in 14 ya da 15 yaşında olduğu söylenen bir kız ilişkisini doğrular nitelikteydi. Olayın odak noktasında bulunan kız, sosyal medyada yapmış olduğu açıklamalarda DreamKazper'in kendisine açık seçik fotoğraflar gönderdiğini ve kendisinin de ona aynı şekilde cevap verdiğini söyledi.

DreamKazper, kızın söylediği şeyler hakkında henüz herhangi bir açıklama yapmadı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 06:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×