Oyun basınını sinirlendiren bu gizli bilgi ne?

Oyun basınını sinirlendiren bu gizli bilgi ne?

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 27.10.2013 - 14:32
Kafalar karışıyor
Eğer başlık çok gizemli geldiyse bize kızmayın; biz de durumu kavrayabilmiş değiliz. Elimizdeki tek veriler birkaç basın mensubunun aynı anda atılmış tweeti. Önce Arthur Gies'in (Polygon) "Bazen haftalarca süren kötü haber dedikodularına nihai, tartışılmaz bir onay almak iyidir" tweeti geldi. Aşağı yukarı aynı zamanda Adam Sessler (Revision 3) "Bu haftasonunu merakla bekliyordum... sonra bugün gerçekleşti. Tekrar bankacı olmak istiyorum. Ekonomi daha tahmin edilebilir." dedi ve devam ettirdi: "Evet Twitter bu akşam sinirliyim. İyi bir çocuk olup sebebini söylemeyeceğim. Merkak etmeyin gerçek ortaya çıkacak". Hepsinin ardından Marcus "Annoyed Gamer" Beer'ın duruma müdahil olup "Xbox değil" demesi "Acaba Xbox One 720p çalışacak bilgisi mi patlıyor?" şüphelerini boşa çıkardı. Peki ne? Yeni nesil yarışıyla ilgili olduğunu çıkarmış vaziyetteyiz, fakat spesifik olarak ne? Bekleyip göreceğiz.

Oyun basınını sinirlendiren bu gizli bilgi ne?
GÜNCELLEME: Shuhei Yoshida'dan konuyla ilgili yöneltilen bir soruya cevap geldi. Onun ve soruyu soran kişinin tweetini direk koyuyoruz: Neler oluyor allasen?

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 19:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×