Oyun kontrolleri mi zor yoksa gerçeği mi?

Uğur Nayır
Uğur Nayır 8.07.2011 - 15:59
Gelin bir de Discovery'in kontrol kabinine bakın
Bazı oyunların kontrolleri zor gelebilir. Özellikle ayarlar sekmesine göz attığımız zaman, "Kaç tane tuşa neler atanmış!" diye biraz iç geçirebiliriz. Simülasyon türünde ise durum kontroller açısından daha detaylıdır, hele ki alışık olmayan oyuncular için kontroller zor gelebilir.

Oyun kontrolleri mi zor yoksa gerçeği mi?
Biz bu durumdan yakınırken peki astronotlar ne yapsın? Böylesi karışık bir panelle "Houston bir problemimiz var" olur. Şaka bir yana bunun için özel eğitim alıyorlar. Sizlere Discovery'nin 360 derecelik şahane resmiyle kontrol mekanizması sunuyoruz. Resme bakmak için buraya tıklamanız yeterli.
Yorumlar 28
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 05:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Oyun kontrolleri mi zor yoksa gerçeği mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×