Oyun oynarken çıldırıp kardeşini öldürdü

Murat Sağlam
Murat Sağlam 23.08.2011 - 10:15
Crystian Rivera, oyuncuların yüz karası olmayı başardı
Oklahoma City’de 13 yaşında bir çocuk dokuz aylık kız kardeşini öldürmek suçundan tutuklandı. Polisler doktorların kendilerini arayarak, hastaneye yaralarla gelen bebeğin yaralarının ailenin anlattığı yollarla olmadığını anladıklarını söylemesiyle birlikte eve baskın düzenleyerek Crystian Rivera adındaki küçük canavarı yakaladı.

Oyun oynarken çıldırıp kardeşini öldürdü
Raporlara göre dokuz aylık bebek hastaneye ağır beyin hasarı ile getirildi ve vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar vardı. Crystian Rivera isimli hasta ruhlu çocuk, oynadığı oyunda ölmesini ağlamaya başlayan kız kardeşine bağlayarak, sinirlenip elinde tuttuğu bebeği hızla sarsması sonucu dokuz aylık bir bebeğin ölümüne sebep oldu.

Mahkemeye sevkedilen Rivera'nın ne tür bir ceza alacağı henüz bilinmiyor.
Yorumlar 91
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 08:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Oyun oynarken çıldırıp kardeşini öldürdü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×