Oyun yazılım ve donanımları fuarı, E-Gameshow geliyor!

Oyun yazılım ve donanımları fuarı, E-Gameshow geliyor!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 27.02.2015 - 10:29
E-Gameshow, 20-24 Mayıs 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek.
“Yaşamın sırrı oyunda gizli” düsturuyla yola çıkan E-Gameshow, dijital oyun konusunda yaratıcı bir fikri ya da projesi olan ve bunun için desteğe ihtiyacı olan amatör ya da profesyonel kişi, kurum ya da kuruluşlar ile bu alana yatırım yapmayı düşünen girişimcileri bir araya getirmeyi hedefliyor. E-Game Show, bu sene 20-24 Mayıs 2015 tarihleri arasında Ankara Congresium ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek.
 
Katılımcılar E-Game Show 2015 Oyun Yazılım ve Donanımları Fuarı’nda, yeni teknolojiler, mobil ve sosyal bilgisayarlar, video oyun konsollarının yanı sıra taşınabilir tüm sistemleri de görüp inceleyebilecekler.

Oyun yazılım ve donanımları fuarı, E-Gameshow geliyor!
 
Ankara Kalkınma Ajansı ve Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği (DOGED) işbirliği ile gerçekleştirilen fuarda fikir ve projelerini sergilemek isteyen bireysel oyun geliştiricileri ya da firmalar başvuru formlarına:

DOGED geliştirici portalında (gelistirici.doged.org) yer alan “Geliştiriciler” sekmesindeki “E-GameShow Başvuru” seçeneğinden ya da http://gelistirici...stand-basvurusu/ adresinden ulaşabilirler.
 
Etkinlikte yer almak için son başvuru tarihi, 16 Mart 2015!

-Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2020 12:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir