Oyuncular Red Dead Redemption 2 zombi modu tasarladı

Murathan Özlü
Murathan Özlü 4.11.2021 - 15:45
2011 yılında Red Dead Redemption'ın ilk oyununa gelen zombi eklentisinin ardından bir grup oyuncu, Red Dead Redemption 2 zombi modu tasarlamışlar.

Daha önce Red Dead Redemption için Rockstar'ın resmi olarak yayınladığı zombi kıyameti eklentisi ikinci oyuna eklenmeyince, bir oyuncu kendi başına Red Dead Redemption 2 zombi modu tasarlamış.

2011 yılında Rockstar tarafından yayınlanan eklenti ile Red Dead'i zombiler bastı ve bu zombi modunu oyuncular çok sevdi. Rockstar'ın ikinci oyun için böyle bir moda yeltenmemesinden sıkılan bir oyuncu, modu kendisi tasarlamış ve yayınladığı videoya bakınca hiç de fena gözükmüyor.

Red Dead Redemption 2 zombi modu oyunun 3 farklı bölgesinde geçiyor

Undead Nightmare II-Origins adıyla yayınlanan modda, RDR evreninde başlayan bir virüs salgını oyunun (şimdilik) 3 farklı bölgesini baştan aşağı değiştiriyor Bu bölgeler Armadillo, Blackwater ve Coot’s Chapel kasabaları. Bölgelerin genel görüntüsü ve güvenli bölge mantıkları birbirilerine benziyor.

Red Dead Redemption 2 zombi modu

Modun tanıtım videosunda Arthur'u, zombilerin bastığı tüm şehirlerde görebiliyoruz ve hepsinde kasabaların sivilleri ve askerleri bir direniş göstermeye çalışıyorlar. Mod içerisinde kullanılan müzikler de mod yapımcılarına ait ve kullanılan ışıklandırma efekleri de bir zombi kıyametine oldukça uygun. 

RDR 2'nin zombi modu henüz geliştirilme safhasında olsa da modu indirip deneyebilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2022 12:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.11.2021 12:08
düşünce güzel ama en azından zombilerde walking dead kalitesinde animasyon görmek isteriz. teknik nakavt yapabilen zombi mi olur. zombi dediğin diş alacak, "ohh tasty!" ya da "brain!!" diyecek....
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2021 07:29
Zombiler yumruk atmasa baya iyi duruyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
 Oyuncular Red Dead Redemption 2 zombi modu tasarladı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×