Pablo Escobar geri dönüyor! Narcos'un video oyunu duyuruldu!

Pablo Escobar geri dönüyor! Narcos'un video oyunu duyuruldu!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.03.2018 - 18:46
Oyun hakkındaki ilk bilgiler geldi

Narcos'un video oyunu duyuruldu. Bildiğiniz gibi Netflix'in en çok ses getieren yapımlarından biri olan Narcos, 4.sezonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Sonbaharda yayınlanacak olan 4.sezonu ile Meksika kartellerine odaklanacak olan dizinin ilk üç sezonu Kolombiya'da geçiyordu. İlk 2 sezonda ünlü uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar'a odaklanan dizi, son sezonunda ise Cali Karteli ile karşımıza çıkmıştı.

Narcos'un oyunu geliyor

Narcos'un video oyunu ise Curve Digital firması tarafından duyuruldu. Adından da anlaşılabileceği gibi Netflix serisinden esinlenen yapım için Curve Digital yetkilileri "Narcos bizim üzerinde çalışmamız için fantastik bir iş" açıklamasında bulunmuşlar. Tabi bununla birlikte Narcos'u oyun severler ile buluşturmanın heyecanını yaşadıklarını da sözlerine eklemişler.

Curve Digital'in Kuju ekibi tarafından geliştirilen oyunun hem Narcos seyircisini hem de oyun severleri memnun edecek bir yapıda ilerleyeceği belirtiliyor. Bu bağlamda oynanışın yanı sıra hikayeye de gerekli özenin verileceği belirtilmiş. Ayrıca oyunun ilk 3 sezon hikayesini kapsayacağı da gelen bilgiler arasında. yani Pablo Escobar'ı bir kez daha bu oyun iler görebileceğiz. 2019 yılında ana platformlara çıkacağı belirtilen oyun için daha fazla bilgi ise verilmedi.

Pablo Escobar geri dönüyor! Narcos'un video oyunu duyuruldu!


Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 09:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2019 16:50
oyun leş beyler
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2018 16:42
Valla Bir Pablo Escobar Hayraniyim Oyunun Cikmasini 4 gozle bekliyorum
<3 PABLO ESCOBAR <3
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.03.2018 23:23
Yazıklar olsun bu dünyaya. Adam uyuşuturucu kaçakçısı, nice insanı, nice genci zehirledi öldürdü. Bir o kadar masumu, hiç uğruna öldürdü, öldürttü. Oyunu yapılmamalı, aksine tarihten silinmeli.
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2018 23:42
Ahbap sanami kalmis sen neye karisiyorsun Narcos oyun yapimcilarinin mudurumusun Ciksin oyunu ne var bunda bu bir oyun bir eglence bu oynamak istemiyorsun oynama madem sana silah zoruylami oynatacaklar...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×