Pac-Man Championship Edition 2 bedava oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.04.2020 - 14:07
Oyun dünyasının en köklü yapımlarından biri olan serinin 2016 yılında çıkan oyunu Pac-Man Championship Edition 2, Covid-19 sebebiyle bedava oldu

Bandai Namco firması yaptığı açıklama ile Pac-Man Championship Edition 2 oyununun bedava olduğunu duyurdu. Covid-19, yani Koronavirüs Salgını nedeniyle bedava oyun veren firmalar arasına Bandai Namco'da katıldı. Yapılan açıklamaya göre Pac-Man Championship Edition 2'nin PC ve konsol sürümleri 10 Mayıs tarihine kadar bedava olacak. Yani bu tarihe kadar oyunu bedava olarak alırsanız, kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Pac-Man Championship Edition 2 bedava oldu

"Dünyanın dört bir tarafındaki insanlar Covid-19 ile mücadele etmek için üzerlerine düşeni yapıyor ve hayat, çalışma tarzlarını değiştiriyorlar. Çalışanlarımızın, ailelerinin ve arkadaşlarının yanı sıra müşterilerimiz, birlikte çalıştığımız kişiler ve oyun topluluklarımızın sağlığını desteklemek amacıyla bazı girişimler başlatıyoruz. Amacımız ise herkes için daha eğlenceli ortamlar oluşturabilmek" açıklaması ile birlikte oyunun bedava olduğu duyuruldu. Bu açıklamaya bakacak olursak firma ilerleyen dönemlerde de farklı oyunları bedava olarak vermenin kapısını aralamışa benziyor.

Pac-Man Championship Edition 2 hakkında;

Klasik oyunun, gözlerini yuvalarından fırlatacak 3D grafikler ve müthiş görseller ile gelen yeni sürümü labirentler içinde kovalama ve yutma keyfini yeni bir boyuta taşıyor! Maksimum yutma için dört taneye kadar hayalet treni yapabilirsin! Yeni modlar arasında, hızlı kaçan meyveler, büyük kötü patronlar, yeniden düzenlenen tuhaf kurallar ve çok daha fazlasıyla birlikte gelen Puan Yarışı ve Macera modu bulunuyor!

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 16:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.04.2020 03:46
Bu oyun çok güzel fakat pacman bilmeyenler pek başarılı olamazlar çünkü biraz pro işi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider_hip
Spider_hip 25.04.2020 23:07
Vay be, aylardır bunu bekliyordum. 3D grafikler, müthiş görseller :) Steam bizimle eylenir galiba. Ula bir Epic'in verdiklerine bak, bir de bunun. Yakında yılan ya da tetris'i falan da verir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2020 17:55
Steam üzerinde hala 18TL olarak görünüyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2020 16:32
Covid-19 bahane oyun iyi satmadığı için bu. Steam incelemelerinin azlığından da bu çok rahat anlaşılıyor. Popülerlik kazanmak için yapılmış bir adım. Covid 19 için olsaydı ilk oyunu filan da bedava yapsalardı. Hep kendini düşünmekten bunlar hep.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pac-Man Championship Edition 2 bedava oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×