Paper Mario: The Origami King duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.05.2020 - 10:47
Paper Mario: The Origami King, bulmacalar, stratejik halka tabanlı savaşlar, ilginç karakterler ve benzersiz görsellerle dolu komedi dolu bir yolculuk sunuyor.

Oyun dünyasının maskotunun en sevilen serilerinden biri olan Paper Mario için yeni bir oyun duyuruldu ve Paper Mario: The Origami King oyununun çok bekletmeden 17 Temmuz'da karşımıza çıkacağı açıklandı. Nintendo'nun oyun ile ilgili verdiği detaylar ve oyunun ilk videosu ise şu şekilde;

Paper Mario: The Origami King duyuruldu

Kağıttan yapılmış renkli bir dünyaya özel bir davet geldi. Paper Mario: The Origami King, 17 Temmuz'da sadece Nintendo Switch için çıktığında, krallığın origami festivaline katılmak için Prenses Peach, Mario ve Luigi'ye katılın. Yine de şenliklerde ufak bir kırışıklık var: Prenses Peach son zamanlarda biraz garip davranıyor gibi. 

Origami Krallığı'nın hükümdarı olduğunu iddia eden Kral Olly, tüm dünyayı katlama planını açığa çıkarmak için devasa bir plan yaptı. Kağıt üzerinde oldukça tehlikeli görünüyor, bu yüzden günü kurtarmak için birine ihtiyaç var! Paper Mario: The Origami King’de Mario, şimdiye kadarki en heyecan verici zorluklarından biriyle karşı karşıya. Her şey daha da kötüleşti ve Kral Olly, Prenses Peach’in Kalesi'ni dev, renkli flamalar ile bağladı ve uzak bir dağa taşıdı. Bowser'ın yardakçılarını Katlanmış Askerlere bile dönüştürdü ve onları hain davasına dahil etti.

Neyse ki, Mario zaferi sağlamak için emrinde bir dizi yeni araçla donatıldı. 1000 Fold Arms adı verilen yeni bir yetenek, oyuncuların yeni yerleri uzatarak ve çekerek, soyup ve açarak manzarayla etkileşime girmesini sağlayarak bulmacaları çözmenize ve beklenmedik sürprizleri ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Yol boyunca, oyuncular King Olly’nin iyi huylu kız kardeşi Olivia gibi eski ve yeni müttefiklerin yardımını alacaklar. Bowser bile henüz Kral Olly’nin kaprislerine katlanmadı ve Mario açık kollarıyla bulabileceği tüm yardımı kabul edecek!

Paper Mario: The Origami King duyuruldu

Paper Mario: The Origami King, oyuncuların dağınık düşmanları sıralamak ve hasarı en üst düzeye çıkarmak için bulmaca çözme becerilerini geliştirmelerine olanak tanıyan yeni bir halka tabanlı savaş sistemi sunuyor. Düşmanlar kağıttan yapılmış olsa da, bu dinamik, sıra tabanlı savaşlar sabit olmaktan uzaktır. Bu kurnaz düşmanların işlerini yapmak için keskin bir zeka gerekir.

Keşfedilecek detaylar açısından zengin bir dünya, mini oyun etkinlikleri ve çözülmeyi bekleyen sayısız gizem ile Nintendo Switch'teki bir sonraki neşeli Mario macerası, büyük gülüşler sunmaya hazır.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2021 11:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2020 01:36
Güzel duruyor ama bu işi en iyi yapan terraway olmuştu benim için
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2020 17:38
900 tl ye çıkar hangi böbreğimi satsam?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Paper Mario: The Origami King duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×