Paramanya turnuvasının Adana ayağı tamamlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 31.05.2017 - 13:08
8 şehir, toplam 10.000 TL ödül havuzu
Paramanya’nın, Türkiye Paramanya Turu, Adana’da yapıldı. Turnuvanın galibi ise heyecanlı ve çekişmeli maçların sonucunda, Oğuz Mercan oldu.

Deneyimli Paramanya oyuncularının galibiyet için yarıştığı turnuvaya Adana’nın popüler yerlerinden Federal Coffee Co. ev sahipliği yaptı. Adana’lı Paramanya’cıların kozlarını paylaştığı turnuvada, birinci gelen oyuncu 2000 Elmas kazanırken, 2’nci 1000 Elmas ile ödüllendirildi. Turnuvanın Adana ayağında birinci olan Oğuz Mercan, Eylül ayında İstanbul’da düzenlenecek Paramanya Büyük Şampiyonası’nda yarışmaya da hak kazandı.

8 şehir, toplam 10.000 TL ödül havuzu

6 milyonun üstünde kullanıcıya sahip Paramanya oyununa olan ilgiyi karşılamak amacıyla Netmarble Türkiye, Gaziantep, Ankara, Adana, Trabzon, İstanbul, Bursa, Antalya ve olmak üzere 8 şehirde Türkiye Paramanya Turu’nu düzenliyor. Toplam ödül havuzunun 10 bin TL’ye ulaştığı 2017 finallerine katılmanın yolu Türkiye Paramanya Turu’nda başarılı olmaktan geçiyor.

Paramanya turnuvasının Adana ayağı tamamlandı
Türkiye’nin 1 numaralı mobil oyunu

Ücretsiz indirme, Türkçe seslendirme, tüm mobil cihazlara uyumluluk gibi özelliklerin yanı sıra Paramanya, oyunculara zarları yuvarlayıp ister arkadaşlarıyla ister aileleriyle dünyayı turlama fırsatı sunuyor. Ayrıca oyunda bulunan 10 adet birbirinden farklı harita, yepyeni karakter kartları ve aksesuarlarla eğlence hiç bitmiyor.

Özel günlere ait etkinliklerle, sürpriz hediyelerle sürekli eğlenceyi ve heyecanı zirvede tutarak Türkiye’de ve tüm dünyada herkesi etkisine alan mobil oyun Paramanya, oyun tutkunlarına yeni aksiyonlar ve maceralar sunmaya devam edecek.

Basın Bülteni
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 12:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2017 14:54
boş iş boooş, biraz öbür dünyayı düşünün
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.05.2017 14:34
Adana Dayağı okudum, sonuçta ora adana eviryting ken heppın
Kalan Karakter : 300 Gönder
Paramanya turnuvasının Adana ayağı tamamlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×