PC mi üstün, konsol mu? Cevat Yerli'den cevap

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 25.11.2010 - 16:36
Platformların biri kesinlikle lider
Bu yılın en önemli oyunlarından biri hem konsollar hem de PC için çıkacak olan Crysis 2 şüphesiz. Crytek, bu yıl ilk defa Crysis 2 ile konsollara merhaba diyecek.

PC mi üstün, konsol mu? Cevat Yerli'den cevap
Uzun zamandır Crysis 2'ye güç verecek olan Cryengine 3 motorunu Xbox 360 ve PlayStation 3 konsollarına port etmekle uğraşan ekip, böylelikle konsolların sahip olduğu teknolojik yeterlilikleri görmüş oldu. Crytek'in başkanı Cevat Yerli, şu anki konsolların uzun bir zamandır piyasada olduklarını ve geçen süre zarfında PC'nin teknolojik olarak konsolları geçtiğini belirtti. PC jenerasyonunun şu an net olarak konsollardan daha ileri seviyede olduğunu, konsolların PC'ye göre daha limitli kaldığını belirtti. Crysis 2'nin konsollarda da güzel olacağını belirten Cevat Yerli; şirketlerin PC platformuna yeterince önem vermediğini söyledi. Crysis 2 çıktığında her üç platformdaki karşılaştırma videolarına bakarak hangisinin iyi göründüğünü görebileceğiz. Crysis 2 mart ayı sonunda PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için çıkacak.
Yorumlar 92
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
PC mi üstün, konsol mu? Cevat Yerli'den cevap

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×