PC mi üstün, konsol mu? Cevat Yerli'den cevap

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 25.11.2010 - 16:36
Platformların biri kesinlikle lider
Bu yılın en önemli oyunlarından biri hem konsollar hem de PC için çıkacak olan Crysis 2 şüphesiz. Crytek, bu yıl ilk defa Crysis 2 ile konsollara merhaba diyecek.

PC mi üstün, konsol mu? Cevat Yerli'den cevap
Uzun zamandır Crysis 2'ye güç verecek olan Cryengine 3 motorunu Xbox 360 ve PlayStation 3 konsollarına port etmekle uğraşan ekip, böylelikle konsolların sahip olduğu teknolojik yeterlilikleri görmüş oldu. Crytek'in başkanı Cevat Yerli, şu anki konsolların uzun bir zamandır piyasada olduklarını ve geçen süre zarfında PC'nin teknolojik olarak konsolları geçtiğini belirtti. PC jenerasyonunun şu an net olarak konsollardan daha ileri seviyede olduğunu, konsolların PC'ye göre daha limitli kaldığını belirtti. Crysis 2'nin konsollarda da güzel olacağını belirten Cevat Yerli; şirketlerin PC platformuna yeterince önem vermediğini söyledi. Crysis 2 çıktığında her üç platformdaki karşılaştırma videolarına bakarak hangisinin iyi göründüğünü görebileceğiz. Crysis 2 mart ayı sonunda PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için çıkacak.
Yorumlar 92
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2022 03:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
PC mi üstün, konsol mu? Cevat Yerli'den cevap

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×