PES 2011: Gerçek kontrol geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 13.09.2010 - 14:13
KONAMI, Wii versiyonundaki yeniliklerle ilgili ayrıntıları açıkladı
Konami Digital Entertainment GmbH, Ekim ayında piyasaya çıkacak olan PES 2011’in Wii versiyonundaki önemli yenilikleri açıkladı.

Yapımcı Akiyoshi ‘Greyhound’ Chosogabe ve ekibinin gözetimi altında geliştirilen PES 2011, yeni nesil kuzenlerinin izinden gidiyor ve oyunculara mutlak kontrol imkanı sağlıyor. Oyunculara 360 derece dönüp koşabilme imkanı sağlayan çok yönlü top sürüş özelliği sayesinde, topu kontrol ederken sınırsız özgürlüğe sahip olacaksınız.

Wii için PES 2011 ayrıca geçen yılki oyunda sunulmuş olan çift kontrol yöntemlerini de koruyor. Oyuncular oyunu Wii Remote ve Nunchuck kullanarak oynayabilecekler, Wii Remote ile pas alıp oyuncularını boş alanlara koştururken, Nunchuck ile topa sahip olan oyuncuyu kontrol edebilecekler. Alternatif olarak oyuncular Wii’nin klasik kumandasını da kullanabilecekler, sol kol ile 360 derece hareket edebilirken sağ kol ile etkili biçimde imleç değiştirebilecekler. Oyuncular artık ister online, ister offline olsun tüm rakiplerine karşı farklı kontrol yöntemlerini kullanarak oynayabilecekler. WFC maçları aynı kontrol yöntemini kullanan oyunculara karşı oynama imkanı sunsa da, farklı kontrol yöntemi kullananlara karşı oynayabilme seçeneği de mevcut olacak.

PES 2011: Gerçek kontrol geliyor
Diğer bir yeni özellik ise ölü top durumlarında oyuncu koşularını ayrı ayrı belirleyebilme imkanı. Serbest Koşuş Ayarı sayesinde oyuncular vuruş yapılmadan önce futbolcuların nasıl koşacaklarını ayarlayabilecekler. Serbest Koşuş Ayarı sayesinde futbolcularınızı defansın zayıf olduğu noktalara çekerek serbest vuruşun hemen ardından gol pozisyonlarına girebileceksiniz. Bu yeni unsuru desteklemek üzere eklenen yeni kamera seçeneği ile korner atışları sırasında görüntüyü yakınlaştırabilecek veya kamera açısını değiştirebileceksiniz.

PES 2011’in Wii versiyonunda ayrıca bir çok numara ve özel hareketin yanı sıra, gerçekçi futbolcu modelleri ve animasyonlar da bulunuyor. Futbolcuların bireysel karakteristikleri farklı yeteneklerine yoğunlaşan özellikler ile ön plana çıkarılırken, görünüşleri ve hareketleri de grafiksel olarak son derece geliştirildi: artık futbolcularınızın santra atışı öncesinde milli marşlarını söylediklerini bile görebileceksiniz.

Yeni ve geliştirilmiş online modlar, UEFA Şampiyonlar Ligi seçeneklerine eklenen Copa Santander Libertadores modu ve Ana Lig ve Şampiyonlar Yolu modlarının dönüşü ile PES 2011 Wii için en gerçekçi futbol serisi olma özelliğini devam ettiriyor.

-Basın bültenidir.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 11:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
PES 2011: Gerçek kontrol geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×