Phil Spencer, Xbox One'a JRYO oyunları geleceğini söyledi

Phil Spencer, Xbox One'a JRYO oyunları geleceğini söyledi

Furkan Güler
Furkan Güler 1.05.2018 - 10:36
Phil Spencer, Xbox One'a JRYO oyunları geleceğini söylediPhil Spencer,

Xbox markasının başkanı olan Phil Spencer, gelecek dönemde Xbox One üzerinde uygulayacakları planları hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Twitter'dan takipçilerinin sorularını yanıtlayan Phil Spencer, Xbox One ve JRYO oyunları hakkında bir soru aldı. Yakuza oyunları hakkında olan bu soru karşısında Spencer, Sega'nın güzel markalara sahip olduğu ve bunların Xbox One'a gelmesinin iyi olabileceğini söyledi.

Xbox One en sonunda JRYO oyunlarına ev sahipliği yapacak

Xbox One daha çok Batılı oyuncuların ilgisini çeken bir konsol olduğundan Microsoft, Xbox 360 dönemi de geçerli olmak üzere pek fazla JRYO oyunları ile ilgilenmek istemiyordu. Ancak JRYO oyunlarının da Batı topraklarında hüküm sürmesi sonucu, Microsoft bu duruma boyun eğmek zorunda kaldı diyebiliriz. Muhtemelen SEGA, Yakuza serisini önümüzdeki E3 2018 fuarında Xbox One için de duyuracak. Diğer bir yandan Spencer, Microsoft'un şu anda Japon geliştiricilere de destek verdiğinin altını çizgi. Vakti zamanında iptal olan ve bir Japon yapımı olan Scalebound ile takipçilerini üzen Microsoft, belki de ilerleyen dönemlerde sıkıntılı olan özel oyun kütüphanesi problemini düzeltir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 17:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×