Philips Hue Gamer Pack modelleri tanıtıldı

Basın Bülteni 4.05.2023 - 15:23
Philips oyun odasını dekore eden oyuncular için Ambiance Gamer Pack, Pro PC Gamer Pack ve Pro Console Garmer Pack modellerini tanıttı.

Yayıncıların ve fenomenlerin ilk tercihi Philips Hue akıllı aydınlatma sistemleri, oyun dünyasına yeni giriş yapanlar, oyun odasını dekore edenler ve gaming dünyasına yeni heyecanlar katmak isteyenler için Ambiance Gamer Pack, Pro PC Gamer Pack ve Pro Console Garmer Pack oluşturdu.  

Philips Hue Gamer Pack modelleri 

Philips Hue Gamer Pack modelleri

Philips Hue, evlerdeki ışıklandırmayı akıllı hale getirerek kullanıcıların aydınlatmalarını uzaktan kontrol etmelerine, renk tonlarını ve parlaklıklarını ayarlamalarına ve hatta oyun ve müzik gibi etkinliklere uygun şekilde senkronize etmelerine olanak tanıyor. Philips Hue, bilgisayar oyunları dünyasında da oldukça iddialı bir marka olarak öne çıkıyor. 

Philips Hue, renkli ışıklar ile oyun deneyimini zenginleştirmek için kullanılabilen akıllı aydınlatma sistemi olarak öne çıkıyor. Bu sistemin kişiselleştirme özelliği sayesinde renkli ışık ayarları ile oyun oynarken farklı renkler, efektler ve modlar kullanarak oyun deneyimini daha eğlenceli hale getiriyor.  

Philips Hue, oyun dünyasına yeni giriş yapanlar, ya da ilk oyun odasını dekore edenler için Ambiance Gamer Pack oluşturarak, oyuncuların beğenisine sunuyor.  

Philips Hue Gamer Pack modelleri

Philips Hue ışıklarını bilgisayar oyunlarında kullanmak için bir Philips Hue Bridge'e ve uyumlu Hue ışıklarına sahip olunması gerekiyor. Pro PC Gamer Pack’te de Philips Hue dünyasının kalbi Hue Bridge’e ek olarak bilgisayar ekranına uyumlu LED şerit ve LED tüp ambiyans ürünleri yer alıyor. Ardından, kullanıcılar Hue Sync uygulamasını bilgisayara indirerek en sevdikleri oyunları oynamaya başlayabilir. 

Konsol oyunlarında ise Philips Hue Bridge’in yanı sıra Sync Box’a ihtiyaç duyuluyor. Kullanıcılar, Pro Console Pack satın aldıklarında Hue Bridge ve LED tüp ile birlikte sahip olacakları Hue Sync Box sayesinde televizyonlarındaki renkler ile Philips Hue ışıklarını senkronize edebiliyor.  

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2024 14:37
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2023 14:46
Fiyatına değmez.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2023 00:58
Philips hue'da doğru biliyorsam eğer diffuse değiller. Aptal gibi bütün evi ambilight ile döşedim ve bilgisayar için Corsair'in l100 serisini kullanıyorum, inanın philips'in sadece adı var. Artık herkes üretmeye başladı bu ürünleri ve benim kişisel fikrim üst segmentteki en zayıf ürünler philipsin.
MK Okuru
MK Okuru 5.05.2023 14:04
Düz led şeridi hariç tüm ürünleri diffuse. Pahalı olması tabiki bu konuda airfryer gibi öncü olmasından kaynaklanıyor. Stabilite olarak diğer markaların ilerisinde ve zigbee platformunu kullanan en iyi markadır. Mümkün mertebe zigbee protokolü kullanmak wifi ye göre çok daha avantajlı.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2023 15:49
aşırı pahalı
Kalan Karakter: 300 Gönder
Philips Hue Gamer Pack modelleri
İlginizi Çekebilir