Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 oynanabilir hale geldi

Alperen Yüksel Altuğ
Alperen Yüksel Altuğ 20.02.2016 - 10:24
Origin Access kütüphanesi genişliyor
Zombi temaların revaçta olduğu dönemler içerisinde geliştirici ekip PopCap Games, Plants vs. Zombies isimli yapıt ile değişik bir tür olarak karşımıza çıkmış idi. Daha sonraki zamanlarda ise Plants vs. Zombies: Garden Warfare ile bir FPS türü olarak bizlere kendisini oynatmayı başaran ekip, bu serinin yeni oyunu olan Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 ile birkez daha karşımıza çıkmayı bekliyor.

Frostbite 3 oyun motoru kullanılarak geliştirilen ve Electronic Arts firmasının yayımcılığını üstlendiği yapıt, 23 Şubat tarihinde raflardaki yerini alacak iken; bugünden itibaren oynanabilir olarak Origin'de yerini aldı. Origin Access üyelerine özel olarak 10 saatlik bir oynanma süresi ile karşımıza çıkan yapıt, 15.28 GB indirme boyutu ile birlikte 18.29 GB kaplama boyutu ile indirilebilir hale getirildi. Eğer, sizler de Origin Access üyesi iseniz Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 yapıtını almadan önce deneyebilir ve %10'luk bir indirimle yapıta sahip olabilirsiniz.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 oynanabilir hale geldi
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2022 04:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.02.2016 12:54
peki ya EA access te tamamen ücretsiz diye duymuştuk doğrumudur..?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 oynanabilir hale geldi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×