Plants vs. Zombies Heroes, karakter tanıtımları ile karşımızda

İsmet Ergül
İsmet Ergül 18.03.2016 - 03:09
Zombiler mi yoksa bitkiler mi?
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2'nin satışa sunulmasının ardından serinin geliştiricisi olan PopCap, yepyeni bir oyunun üzerinde çalıştığını bizlerle paylaşmıştı. Android ve iOS kullanıcıları için geliştirilen bu yeni oyunun adı Plants vs. Zombies Heroes olarak belirlenirken, oyunun kart oyunu türünde olacağı da belirtildi.

Şimdilik sadece Brezilya, Romanya ve Yeni Zelanda'da tek kişilik ve çoklu oyuncu modu açık olan oyun halen test ve gelişim aşamasında. Oyunun çıkış tarihi henüz belli değilken, yakın bir tarihte oyunculara sunulması bekleniyor. Ücretsiz olarak oyunculara sunulacak olan Plants vs. Zombies Heroes'un ek indirilebilir içerikleri ve de yeni kahramanları ise oyun içinden satın alınabilecek.

2016 yılında oyunculara sunulacağı düşünülen Plants vs. Zombies Heroes, farklı ve dikkat çekici karakterleri ile de ilgi uyandıran bir oyun olacak gibi görünüyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2022 04:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Plants vs. Zombies Heroes, karakter tanıtımları ile karşımızda

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×