Playboy heryerde

Murat Oktay
Murat Oktay 3.06.2010 - 12:31
Playboy heryerde
Henüz çıkmamış olmasına rağmen birçok oyunsever tarafından merakla beklenen oyunun, dağıtımcısı Arush tarafından yapılan açıklamaya göre, PC dışında da platformlara çıkacağı belirtildi. Buna göre oyunu bekleyenler PS2 ve X-Box'da da oynayabilecekler.

Playboy: The Mansion, bir simulasyon oyunu olarak karşımıza çıkacak ve Playboy’un mimarı Hugh Hefner’i kontrol edeceğiz. Amacımız, Playboy partileri düzenleyip, bir yandan da Playboy dergimize de içerik üretmek. Olay aslında bizim racona baştan ters, insanın koca bir köşkü olsa, içinde böyle şeyler mi yaptırır? (Şey... Yaptırabilir de!) Bunları yapabilmek için, çeşitli meslekler ile ilgilenen ünlüleri, köşkümüzde hoşça (!) vakit geçirmeleri için çağırmalı, onları en iyi şekilde ağırlamalı ve sonra da resimlerini çekerek ya da röportaj yaparak dergimize ürün haline getirmeliyiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2022 10:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Playboy heryerde

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×